Európsky vianočný After-work * European Christmas After-work

Vianoce by isto neboli také čarovné bez poriadnej “after-work party“. Aj preto sme v decembri pripravili populárny európsky after-work v štýle bruselského "Pluxu", nadväzujúci na úspešnú sériu BA-Pluxov organizovaných v Bratislave pár rokov dozadu. Naše posledné dva „after-worky“ ste poctili hojnou účasťou z čoho sa nesmierne tešíme a berieme to ako veľkú motiváciu v tejto iniciatíve pokračovať.

Ak vám nie je budúcnosť EÚ ľahostajná, ste ideálny hosť/hosťka. Vítaní sú však všetci, ktorých zaujala myšlienka stretnúť sa po práci a zoznámiť sa s novými ľuďmi.

Tešíme sa na vás tentoraz vo Vinotéke One More (Zámocká 38) vo štvrtok 20. decembra od 19.00 hod!


Christmas would never be so charming without a proper “after-work” based on the famous Brussels "Plux" which we now bring to Bratislava also in December! This is a follow-up to the successful series organized in Bratislava a few years ago. Our previous two "after-work" events have been greatly attended making us very excited to take this further!

If you care about the future of Europe or just want to hang out after-work, you are the right host at the winery “Vinotéka One More” (Zámocká 38) on 20 December as of 7.00 pm!

Kedy

-

Kde

Vinotéka One More
Zámocká 38
Bratislava 81101
Slovakia

Prídeš?