Podujatie JUNIOR INTERNET

Súťaž Junior Internet 2019 je určená všetkým nadšencom internetu a programovania. Projekty webových stránok, mobilných aplikácií, blogov alebo vlogov, dizajnov, grafiky a textov na webe sú viac než vítané. Prihlasovať svoje projekty môžu žiaci základných a stredných škôl do 28. februára 2019.

Súťaž je určená žiakom základných a stredných škôl. Prihlásiť sa môže individuálny súťažiaci alebo tím autorov maximálne do troch členov. Finále súťažnej konferencie sa uskutoční 5. a 6. apríla 2019 na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave.

Konferencia je otvorená pre všetkých záujemcov o projekty mladých ľudí či prednášky z IT, grafiky či marketingu. Zvlášť vítané sú školy počas dopoludňajšieho programu v piatok 5. apríla.

Súťažné kategórie:

JuniorWEB – naprogramované webové stránky, JuniorDESIGN – digitálne grafické práce na rôzne témy, JuniorTEXT – súťažné texty na vyhlásenú tému, JuniorBLOG – blogy, vlogy, JuniorAPP – aplikácie, JuniorLEARN – vzdelávacie projekty.

V spolupráci so Zastúpením Európskej komisie na Slovensku je vyhlásená súťažná téma pre kategóriu JuniorTEXT spojená s blížiacimi sa voľbami do Európskeho parlamentu:  „Tentoraz hlasujem za...“.

Európsky parlament spustil pred májovými eurovoľbami iniciatívu Tentoraz idem voliť - www.tentorazidemvolit.eu, do ktorej sa môžete zapojiť a stať sa jedným z dobrovoľníkov, ktorých je na Slovensku už takmer 7000.

Viac informácií vám radi poskytnú naši kolegovia priamo na mieste v informačnom stánku.

 

Prihlasovanie projektov: http://www.juniorinternet.sk/

Kedy

-

Kde

Fakulta informatiky a informačných technológií STU v Bratislave
Ilkovičova 2
Bratislava, Slovakia 84104
Slovakia